ניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא הפתרון הפופולרי ביותר למי שמעוניינת להשיג חזה במראה מלא ומרשים יותר מכל סיבה שהיא. הסיבות העיקריות להגדלת חזה נובעות על פי רוב עקב חזה קטן מדי שאינו מספק את המטופלת, חזה "מרוקן" (חזה שהפך מדולדל למראה), או חזה עם בעיית סימטריות. מרפאת אקסלנס קליניק מציעה לרשותך התמחות ללא תחרות בתחום ניתוחי הגדלת חזה, עם 3 כירורגים פלסטיים מובילים וניסיון מצטבר של מאות מטופלות מרוצות ועשרות שנות ניסיון.

באיזה גיל אפשר להתחיל:

ניתוח הגדלת חזה ניתן לבצע לאחר גיל 18 בו החזה מגיע לשיא צמיחתו, לגודלו וצורתו הסופיים.

לקראת הניתוח:

על המטופלת לעבור בדיקת ממוגרפיה. לאחר מכן, לפני הניתוח על המטופלת לשקול בין מספר חלופות שונות ולבחור את סוג שתל הסיליקון הרצוי, את צורתו ואת רמת הרכות שלו.

כיצד מתבצע הניתוח:

ניתוח הגדלת חזה מתבצע תחת הרדמה מלאה.

במהלך הניתוח מוחדר שתל סיליקון אל אזור החזה דרך חתך שנעשה באחת משלושת האופנים הבאים: סביב הפטמה, בבית השחי, באזור שמתחת לשד (בקפל העתידי).

שילוב עם ניתוח הרמת חזה:

ניתוח הגדלת חזה אינו מחליף ניתוח הרמת חזה עבור חזה נפול ולכן מומלץ לשלב פעמים רבות בין השניים. התייעצי עם רופא הקליניקה שלנו להחלטה הנכונה ביותר עבורך.

אחרי הניתוח:

לאחר הניתוח המטופלת נשארת לאשפוז ללילה אחד. לאחר מספר ימים ניתן לחזור לשגרה ללא מאמצים מיוחדים (קפיצות, עבודה פיזית, טלטולים). בחודש הראשון יש ללבוש חזייה מתאימה.

למה אצלנו:

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי ד"ר טל נחליאלי, מומחה לכירורגיה פלסטית, בעל שם בתחום ניתוחי החזה, הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה. הניתוחים נעשים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאות נהדרות, מותאמות לגופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרי עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרי לנו במה תרצי לטפל ונשמח להתאים לך את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?