פילינג

Chemical-peels-and-laser-long-greyהעור שלנו משתנה כל הזמן ושינויים אלה מושפעים ממגוון גורמים – שינויים הורמונליים, מתח ומצבים נפשיים אחרים, הרגלי תזונה, טיפולים תרופתיים, עישון, מזג האוויר וכמובן, חשיפה לקרינת השמש. ככל שאנו מתבגרות, יחד עם חשיפה לשמש ולהשפעות האקלים, הגיל עושה את שלו ועורנו מאבד מחיוניותו באופן נראה לעין.

הדבר מתבטא בין היתר באובדן האלסטיות של העור, הופעה של קמטים וקמטוטים, שקעים, יובש ותופעות פיגמנטריות. כתוצאה מכך נראים האזורים הפגועים מבוגרים ועייפים, בעיקר בפנים ולרוב גם באזור הצוואר והמחשוף, הזרועות והידיים.

אחד הטיפולים הידועים ביותר לטיפול בתופעות אלה הוא פילינג – ובעברית 'קילוף'.

המדע מאחורי פילינג

תהליך הפילינג לסוגיו ועומקיו השונים מתבסס על עקרון של קילוף שכבות עור והסרת תאים זקנים, במטרה לעודד היווצרות תאי עור ורקמות מחברות חדשות ורעננות. העור החדש גדל בריא, חלק ואלסטי יותר, לח וחיוני, עם פחות קמטים וכתמים.

סוגי פילינג

את טיפולי הפילינג נהוג לסווג לרמות עומק – קל או שטחי, בינוני ועמוק – ולסוגי טיפולים וטכנולוגיות לשם השגת התוצאה – לרוב, בשימוש חומרים כימיים וחומצות, פילינג מכני המושג באמצעות שיוף העור, ופילינג בשימוש טכנולוגיות מתקדמות, המפורסמות מביניהן הן הלייזר וה-IPL (הבזקי אור).

קל, בינוני, עמוק

בפילינג קל מבצעים קילוף עדין מאוד של העור – עד וכולל האפידרמיס. לרוב מבוצעים הטיפולים באופן כימי ובשילוב קרמים ומסכות, טיפולי חמצן והזנה (ג'ט פיל) או טכנולוגיית RF (גלי רדיו), שתפקידם להסב לעור כוויה שטחית ומבוקרת ולעודד קילוף בשכבות העליונות בלבד. טיפולים אלה יעילים במיוחד לטיפול בפיגמנטציה, אקנה וצלקות אקנה, הסרת עור יבש, טשטוש של קמטים עדינים וכטיפולי אנטי אייג'ינג.

פילינג בינוני נועד לטפל בכתמי פיגמנטציה ולקמטים שטחיים, תוך הסרת שכבה עבה יותר של העור וטיפול בעומק העור עד לרמת כלי הדם הפריפריים. הפעולה עצמה מתבצעת בשימוש IPL, לייזר פיקסל, או תוך שימוש בקרמים מקצועיים המכילים חומרים כימיים בריכוז נמוך יחסית, לרוב פנול או חומצת TCA. זמן ההחלמה מפילינג בינוני עומד על כ-2-3 שבועות.

פילינג עמוק הוא הסוג האגרסיבי ביותר כיוון שהוא יוצר את הכוויה והקילוף העמוקים ביותר בעור ביחס לדרגות האחרות. מטרתו של הפילינג בעיקר לטיפול בקמטים עמוקים, פיגמנטציה קשה וצלקות. על ידי שימוש בחומרים כימיים בריכוז גבוה, לייזר, וטכניקות אחרות, חודרים עד השכבה האמצעית של העור ושכבה עבה של הרקמה מוסרת ומתעודדת להתחדש – תאי עור ורקמות מחברות.

שלל טיפולי פילינג באקסלנס קליניק תל אביב

אצלנו תוכלו להנות ממיטב טיפולי הפילינג הקיימים כיום, בהתאמה מושלמת לעורכן ולתוצאה הרצויה לכן, בגיבוי ניסיון, מומחיות וטכנולוגיה מתקדמת. אנו משתמשים במיטב החומרים והמכשור בעולם האסתטיקה, לרבות פילינג המסות עדין בריכוזי 50% או 70%, טיפולי מזותרפיה ג'ט פיל ללא מחטים, מסכות בהתאמה אישית, גלי רדיו, אולטרסאונד ועוד.

לתיאום פגישת ייעוץ, אבחון וקביעת תכנית טיפולים צרי איתנו קשר עוד היום באתר או בטלפון 03-7577051.

 

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?