הסרת שיער בלייזר

נמאס לך מהשיער המיותר? החלום שלך לגוף חלק עומד להתגשם!

יותר ויותר נשים וגברים מסירים שיער, במיוחד במדינה חמה כמו שלנו, שבה אנחנו מבלים את רוב ימות השנה בבגדים שחושפים הרבה מאוד עור. הסרת שיער בלייזר מציעה לנו את היכולת להיפטר מהשעווה או סכין הגילוח ולהיראות טוב בכל בגד, חשוף ככל שיהיה, מבלי שיבצבצו דרכו שערות סוררות או זיפים נראים לעין. גברים, אשר מטבעם שעירים יותר, בוחרים בהסרת שיער כאמצעי לשיפור הביטחון העצמי, אפילו בסיטואציות אינטימיות. לראשונה מזה זמן רב אפשר להרגיש בנוח גם בגופיה, או להוריד את החולצה בחוף הים בגאווה ולהראות לעולם את השרירים שכבר אינם מוסתרים על ידי שיער.

הסרת שיער בלייזר באקסלנס קליניק תל אביב

ידוע לנו שקיימים שיקולים רבים לבחירה בקליניקה לטיפולי הסרת שיער, לכן חשוב לנו להציע למטופלים ולמטופלות שלנו את השירות והתמורה הטובים ביותר.

הטיפולים מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן שהוכשר לביצוע העבודה, מכיר היטב את המכשירים וצבר ניסיון רב בתחום בליווי וניהול מקצועי של רופאי עור (דרמטולוגים). ניתן לקבוע תורים לזמנים נוחים, מבלי להמתין תקופות ארוכות בין טיפול לטיפול. הקליניקה נגישה בקלות בתחבורה ציבורית והחניה הצמודה פתוחה לשימוש לקוחותינו המגיעים ברכב פרטי.

טכנולוגיות

בעולם הסרת השיער קיימות מגוון טכנולוגיות, ברמות יעילות שונות. השיטה שהוכיחה את יעילותה פעם אחר פעם, היא בשימוש טכנולוגיית לייזר, אשר מזהה את פיגמנט המלנין שבשערה ומפרק אותה ואת הרקמה המזינה אותה כבר מהזקיק.

באקסלנס קליניק תל אביב אנו מציעים את טכנולוגיית הסרת השיער בלייזר המתקדמת ביותר בעולם –

  • חיסכון בזמן הטיפול – המכשיר פועל ביעילות מרבית וכך ניתן לכסות אזור רחב בהרבה מטיפולים מהדורות הקודמים בפחות זמן.
  • 100% ללא כאבים – הסרת שיער בלייזר מבטיחה טיפול ללא כאבים או תופעות לוואי – מתאים במיוחד גם לילדים ובני נוער!
  • יעיל גם לשיער פלומתי ודק ולכל סיבי השערה.
  • מתאים לכל גווני העור כיוון שהוא מותאם למספר אורכי גל שונים.
  • מתאים לטיפול בכל עונות השנה – אפילו בקיץ!

מרפאתנו מתמחה בהסרת שיער בלייזר בהתאמה אישית לצרכי המטופל. לרשותכם צוות מנוסה של 2 רופאים מומחים לעור שיתאימו עבורכם את הטיפול המתאים לך ביותר בראייה הוליסטית כוללת ובשירות של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרו לנו במה תרצו לטפל ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?