הזעת יתר

מחקרים קליניים מראים שבערך עשירית מהאוכלוסייה סובלים מדרגה מסוימת של הזעת יתר. לרוב התופעה ממוקדת באזור אחד, כגון בית השחי, הגב, כפות הידיים והרגליים, הפנים והמפשעה, בעוד פעמים אחרות פעילות היתר של בלוטות הזיעה מתפרשת על פני מספר אזורים במקביל. בשל הלחות המוגברת והריח הנובעים מהבעיה, מעבר להיותה תופעה אסתטית לא נעימה, הזעת יתר היא מצב רפואי שמשפיע על הסובלים ממנה ברמה יומיומית. בעוד שעד לאחרונה הטיפול היחיד שהיה בנמצא היה ניתוח פולשני שבו הוסרו בלוטות הזיעה, כיום פותחו טכנולוגיות שונות לפתרון ללא ניתוח, כשהבולטת והמקובלת שבהן היא זריקת חומר מילוי למניעת הזעת יתר בבתי השחי ובכפות הידיים.

באמצעות הזרקת חומר מילוי משותקות בלוטות הזיעה והבעיה נפתרת באופן אלגנטי לשנה שלמה (בממוצע), ללא ניתוח, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

ביי ביי לזיעה!

אם גם לכם נמאס מהריח הלא נעים, מהעיגולים הרטובים מתחת לבית השחי, מהאצבעות שמחליקות על מסך הסמארטפון ומחוסר היכולת לאחוז בחפצים בבטיחות, חייגו 03-757-7051 עכשיו או צרו קשר דרך האתר ובואו להיפטר מהזעת היתר אחת ולתמיד.

מרפאתנו מתמחה בטיפול בהזעת יתר ולרשותך צוות מנוסה של 5 רופאים מומחים לעור ולכירורגיה פלסטית שיתאימו עבורך את הטיפול המתאים לך ביותר בראייה הוליסטית כוללת ובשירות של חמישה כוכבים.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?