מילוי קמטים

להעלים קמטים. להחזיר נפחים. לפסל את תווי הפנים.

זריקות מילוי הפכו להליך טיפולי מקובל ופופולרי ביותר בעשור האחרון הן בפני עצמן והן כטיפול משלים לטיפולים נוספים (פילינג, כתמי פיגמנטציה, צלקות אקנה ועוד). זריקות המילוי מיועדות להשטחה של קמטים קיימים, הוספת נפחים שאבדו עקב תהליכי התבגרות (בלחיים, בשפתיים ועוד) ולפיסול תווי הפנים באזורים ספציפיים (עצמות הלחיים, קו הלסת ועוד). הטיפול נעשה תוך החדרה של מחט עדינה במיוחד וכמעט בלתי מורגשת והזרקה של חומר אשר הנמצא בגופנו באופן טבעי אך הולך ואוזל מהגוף עם השנים. כיום, הטיפול בזריקות מילוי נפוץ בנשים ובגברים החל מגילאי 30 ומעלה, גם כטיפול מונע לצרכי תחזוקת העור כדי להרחיק את פגעי הזמן ולשמור על מראה עור מתוח וחיוני באופן שוטף – במקום לחכות לקמטים הראשונים ורק אז לטפל בהם.

יתרונות הטיפול למילוי קמטים רבים:

  • טיפול פשוט ובטוח.
  • השגת אפקט כמעט מידי.
  • מבוצע לרוב ללא הרדמה, תחת קירור או אלחוש עורי (אם אתם בכל זאת חוששים ניתן לבצע תחת הרדמה מקומית).
  • בשורה למעשנים: ניתן לטפל בקמטים סביב הפה ובלסת הנובעים מעישון.
  • חומרי מילוי בטוחים לשימוש והסיכון לזיהומים שואף לאפס.
  • אין צורך בזמן החלמה.

למה לצפות אחרי מילוי קמטים?

לטיפול בזריקות מילוי תוצאות מהירות ונראות לעין והן גוררות תופעות לוואי מינוריות כגון שטפי דם קלים אפשריים באזור ההזרקה, נפיחות או גושים של חומר הזרקה שנוצרו מתחת לעור. כדי שתוכלו לראות בבירור את צורת המילוי, יש להמתין כמה ימים עד שבוע מרגע הטיפול. בסך הכל, מדובר בפרק זמן זניח, במיוחד לאור העובדה כי האפקט הטיפולי יכול להחזיק בין שנה לשנה וחצי בהתאם לכל מטופל ומצב עורו.

הזרקות מילוי באקסלנס קליניק תל אביב:

מרפאתנו מתמחה בביצוע הזרקות מילוי לטשטוש קמטים, השבת נפחים ופיסול תווי הפנים, הכל בהתאם לצרכים ולדרישות המטופל. לרשותכם צוות מנוסה של 5 רופאים מומחים לעור ולכירורגיה פלסטית שיתאימו עבורך את הטיפול המתאים לכם ביותר בראייה הוליסטית כוללת ובשירות של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרו לנו במה תרצו לטפל ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.

 

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?