ניתוח הקטנת חזה

הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח חשוב לא רק לצורך שיפור דימוי הגוף, אלא גם להקלה על מגוון בעיות בריאותיות העלולות להיווצר כתוצאה מחזה גדול וכבד: כאבי גב, מגבלות בתנועה, גירוי באזור קפל העור ועוד. ומה אם את בכלל אוהבת פעילות גופנית כגון ריצה או פעילות אירובית?! ניתוח הקטנת חזה מספק פתרון מהיר ויעיל למצב ומקנה לחזה מראה אסוף, מוצק וקל יותר ולעיתים רבות מותאם יותר לפרופורציות גופה של המטופלת. מרפאת אקסלנס קליניק מעמידה לרשותך התמחות ללא תחרות בתחום ניתוחי הקטנת חזה, עם 3 כירורגים פלסטיים מובילים בארץ וניסיון מצטבר של מאות מטופלות מרוצות ועשרות שנות ניסיון.

 באיזה גיל אפשר להתחיל:

ניתוח הקטנת חזה ניתן לבצע לאחר שהחזה הגיע לשיא צמיחתו, לגודלו וצורתו הסופיים, לרוב החל מגיל 17.

לקראת הניתוח:

על מטופלות מעל גיל 30 לעבור בדיקת ממוגרפיה. לפני הניתוח על המטופלת להבהיר את מטרותיה במיוחד אם בכוונתה לעבור הקטנת חזה ממצב של חזה גדול מאוד לחזה קטן מאוד, מצב הדורש התייחסות מיוחדת.

כיצד מתבצע הניתוח:

ניתוח הקטנת חזה מתבצע תחת הרדמה מלאה.

במהלך הניתוח נעשים מספר חתכים בהתאם לשיקולי המנתח, סביב הפטמה, מתחת לכל שד וחתך אנכי מהפטמה ומטה ומוסרים רקמות עודפות של שומן ועור עודף.

אחרי הניתוח:

לאחר הניתוח המטופלת נשארת לאשפוז ללילה אחד. לאחר מספר ימים ניתן לחזור לשגרה ללא מאמצים מיוחדים (קפיצות, הרמת משאות כבדים וכיו"ב). בחודש הראשון יש ללבוש חזייה מתאימה.

למה אצלנו:

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי ד"ר טל נחליאלי, מומחה לכירורגיה פלסטית, בעל שם בתחום ניתוחי החזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, הגדלת חזה. הניתוחים נעשים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאות נהדרות, מותאמות לגופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרי עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרי לנו במה תרצי לטפל ונשמח להתאים לך את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?