ניתוח אף

מה כבר לא נאמר על ניתוח פלסטי באף? מדובר באחד הניתוחים האסתטיים המוכרים, הוותיקים והמבוקשים ביותר בעולם. ניתוח המשפיע בצורה מכרעת על כל מראה הפנים ועקב כך ישירות על הביטחון העצמי ואשר עשוי לפתור בעיות נלוות כגון בעיות נשימה. ניתוח אף מתאים לתיקון מגוון מצבי אף כגון: הקטנת העצם, קיצור האף, הצרת האף יישור הגבנון וכיו"ב.

באיזה גיל אפשר להתחיל:

ניתוח אף ניתן לבצע לאחר שהפנים הגיעו לשיא צמיחתם, לגודלם וצורתם הסופיים, לרוב החל מגיל 16.

לקראת הניתוח:

על הרופא המנתח לבחון את מראה האף ביחס לפרופורציות הפנים, לסקור את מראהו החיצוני (מבחינת סימטריה, מבנה הנחיריים ועוד) ואת מבנהו הפנימי וזאת כדי לגבש את המלצתו למטופל הספציפי בהתאם לאפו.

כיצד מתבצע הניתוח:

ניתוח אף מתבצע תחת הרדמה מלאה ואורך כשעה. מהלך הניתוח משתנה בהתאם לאופי התיקון הדרוש ורצונו של המנותח. קיימות גישות ניתוחיות שונות בניתוח אף, העומדות לבחירת המנתח, והכל לפי מצבו האינדיבידואלי של המטופל.

אחרי הניתוח:

לאחר הניתוח נשאר המטופל עם סד גבס למשך כשבוע כאשר לאחר מכן ניתן לחזור לפעילות שגרתית כמעט לחלוטין (להוציא פעילות ספורטיבית וחשיפה לשמש). הנפיחות הראשונית לאחר ניתוח אף חולפת לאחר כשבוע עד שבועיים מיום הניתוח כאשר נפיחות משנית קלה עלולה להופיע באזור עד שנה לאחר הניתוח. חזרה מלאה לשגרה לאחר כחודש מיום הניתוח.

למה אצלנו:

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי צוות של 3 כירורגים פלסטיים מומחים בעלי שם עולמי בתחום הניתוחים הפלסטיים. הניתוחים נעשים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאה מרשימה המותאמת לפנייך/גופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צור עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לך את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?