צלקות אקנה

אלו מאתנו שסבלו מאקנה בחייהם יודעים שהבעיה האמיתית באקנה מתחילה אחרי שהפצעים עצמם, הכאב והגירוי נעלמים ומאחור נשארות צלקות האקנה כ"קישוט" בלתי אסתטי. צלקות אקנה הן תאי עור ורקמות מחברות שמתו והתקשו, וכאשר אינן מטופלות, הן יכולות להישאר על עורנו לעולם. בשנים האחרונות יצאו לשוק הרפואי קרמים ומשחות לטיפול בצלקות ברמות יעילות משתנה, כאשר עיקר טיפולן הוא בצמצום פוטנציאל הצילוק בחבלה טריה או בצלקות חדשות. הטיפול היעיל ביותר לצלקות ותיקות ועמוקות, עם התפתחויות מרתקות בתקופה האחרונה, הוא טשטוש צלקות אקנה והעלמת צלקות אקנה באמצעות לייזר.

טיפול בצלקות אקנה באמצעות לייזר

מכשיר הלייזר המתקדם של מרפאות אקסלנס קליניק פועל על עקרון של מיקוד קרני לייזר על העור באזור המטופל, ביצוע פציעה עדינה ומבוקרת המגיעה עד לעומק השכבות הפגועות ובעקבות כך, עידוד של פעולת התחדשות העור וייצור קולגן, התורם למראה עור בריא, חלק, גמיש ורענן. רקמת העור החיצונית, האפידרמיס משתפרת פלאים במראיה, מתחדשת ונראית כרקמה בריאה ורעננה ללא עדות לאקנה ולצלקות האקנה

המכשיר פועל ביעילות בקשת אורכי גל שונים ולכן ניתן להתאימו לכל סוגי העור וגווניו ללא חשש מפגיעה ותופעות לוואי.

ברוב המקרים ותלוי בעומק הצלקות והיקפן, נהוג לקבוע סדרת קצרה של מספר טיפולים בודדים, לרוב בין 3-6 טיפולים במרווח של כחודש זה מזה.

שילוב של ניסיון עם מומחיות ברפואת עור (דרמטולוגיה) ועד לפרטים הכי קטנים, יחד עם המכשור המתקדם ביותר בעולם מבטיח לכל המטופלות והמטופלים שלנו חוויה נעימה ונטולת כאבים.

מרפאתנו מתמחה בטיפול בצלקות אקנה ובאקנה פעיל בהתאמה אישית לצרכי המטופל. לרשותכם צוות מנוסה של 5 רופאים מומחים לעור ולכירורגיה פלסטית שיתאימו עבורכם את הטיפול המתאים לך ביותר בראייה הוליסטית כוללת ובשירות של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרו לנו במה תרצו לטפל ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?