ניתוח הרמת חזה

הרמת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא הפתרון המתאים ביותר לחזה בעל מראה מדולדל ונפול, או כשהחזה נראה מרוקן. הסיבות למצב זה הן רבות וכוללות התבגרות טבעית, לידות, הנקות, שינוי במשקל גופך ועוד. הניתוח מתאים לבעלות חזה בכל גודל המעוניינות לעצבו ולהקנות לו מראה זקור וזקוף יותר ופעמים רבות מומלץ לשלבו עם ניתוח הגדלת חזה, הכל בהתאם למטרותיה ומצבה האינדיבידואלי של כל מטופלת. מרפאת אקסלנס קליניק מעמידה לרשותך 3 מומחים לכירורגיה פלסטית שהם מטובי המנתחים בישראל ליווי צמוד ושירות של חמישה כוכבים, עם ניסיון ללא תחרות בתחום ניתוחי הרמת חזה.

לקראת הניתוח:

על מטופלות בגיל 30 ומעלה לעבור בדיקת ממוגרפיה. לפני הניתוח יומלץ למטופלת על תהליך הניתוח המומלץ עבורה והאם רצוי לעשות שימוש בשתל או שניתן לעשות שימוש ברקמה עצמה לצורך תהליך ההרמה.

כיצד מתבצע הניתוח:

ניתוח הרמת חזה מתבצע תחת הרדמה מלאה. חתך אחד נעשה סביב הפטמה וחתך נוסף אנכי היורד מהפטמה כלפי מטה. במהלך הניתוח עובר החזה תהליך של עיצוב מחדש כאשר העור העודף מוסר ונוצר מראה זקוף ומוצק יותר. במידה שיש חוסר ברקמה והשד מרוקן מאוד יוחדר שתל שיגרום להגדלה ויעצים את תהליך ההרמה בו זמנית.

שילוב עם ניתוח הגדלת חזה:

כאמור, ניתוח הרמת חזה אינו מחליף ניתוח הגדלת חזה. שילוב ניתוח הרמת חזה עם ניתוח הגדלת חזה (במיוחד במקרים בהם לא קיימת רקמה מספקת להרמה ללא שתל) הינו מקובל ביותר ומספק פעמים רבות את התוצאה הרצויה. כדי להשיג את המראה הרצוי מומלץ להתייעץ עם רופאי הקליניקה שלנו להחלטה הנכונה ביותר עבורך.

אחרי הניתוח:

לאחר הניתוח המטופלת נשארת לאשפוז ללילה אחד. לאחר כשבוע עד עשרה ימים תוכלי לחזור לשגרה. בימים הראשונים שלאחר הניתוח מומלץ להימנע ממאמץ גופני הכולל עבודה פיזית וטלטולים. ב-4-6 השבועות הראשונים יש ללבוש חזייה תומכת מתאימה.

למה אצלנו:

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי ד"ר טל נחליאלי, מומחה לכירורגיה פלסטית, בעל שם בינלאומי בתחום ניתוחי החזה, הרמת חזה, הגדלת חזה, הקטנת חזה. הניתוחים נעשים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאות נהדרות, מותאמות לגופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרי עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרי לנו במה תרצי לטפל ונשמח להתאים לך את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?