ניתוח עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים הוא ניתוח פופולרי ביותר המציע פתרון קל ויעיל לתופעת צניחת העפעפיים העליונים ולשקיות הנוצרות מתחת לעפעפיים התחתונים. תופעות צניחת העפעפיים העליונים והיווצרות נפיחות מתחת לעפעפיים התחתונים מתרחשות כחלק מתהליך ההזדקנות של העור ומתחילות באופן טבעי להיראות החל מאמצע שנות השלושים ואילך. עפעפיים נפולים ושקיות כהות מתחת לעיניים מקנות מראה עייף ומבוגר ועלולות אף להקשות על הראייה. פעולת הרמת העפעפיים וסילוק העור והשומן העודפים בשקיות מתחת לעיניים משיגה תוצאה של "פתיחה" ורענון לאזור שסביב העיניים ולמראה צעיר וחיוני יותר.

באיזה גיל אפשר להתחיל:

למעט מקרים חריגים, ניתוח הרמת עפעפיים מתאים לגילאי 30 ומעלה המעוניינים להצעיר את מראה הפנים ולרענן אותו.

לקראת הניתוח:

על הרופא המנתח לבחון את הסיבה לצניחת העפעפיים ולבדוק האם כדאי לשלב בניתוח הרמת עפעפיים עליונים גם ניתוח מתיחת עפעפיים תחתונים. בנוסף במקרים רבים קיימת גם תופעה של צניחת הגבות, במקרה זה מקובל ומומלץ (תלוי במצבו האינדיבידואלי של כל מטופל) לשלב ניתוח עפעפיים עם ניתוח הרמת גבות.

כיצד מתבצע הניתוח:

ניתוח עפעפיים מתבצע תחת הרדמה מלאה. בעוד שניתוח עפעפיים עליונים אורך כשעה ובמהלכו מבוצע חתך נסתר בקו העין, ניתוח עפעפיים תחתונים הינו מורכב יותר ונמשך כשעתיים. במהלך ניתוח עפעפיים תחתונים מוסרים השומן והעור העודפים מתוך העפעף ללא תפרים. את הניתוחים ניתן לבצע בנפרד או ביחד בהתאם לצרכי המטופל ושיקולי המנתח. פעמים רבות משולבים ניתוחי עפעפיים עליונים ותחתונים עם ניתוח הרמת גבות, דבר מעניק תוצאה מרשימה וחוסך צלקות מיותרות.

אחרי הניתוח:

בימים שלאחר הניתוח סובל המטופל מתחושת אי נוחות, נפיחות, אדמומיות בעיניים. חזרה לשגרה כבר לאחר 3 ימים. הסרת תפרים לאחר שבוע עד 10 ימים.

למה אצלנו:

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי צוות של 3 כירורגים פלסטיים מומחים בעלי שם עולמי בתחום הניתוחים הפלסטיים. הניתוחים נעשים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאה מרשימה המותאמת לפנייך/גופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צור עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לך את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?