ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח מקובל למקרים של אפרכסות אוזניים בולטות, לילדים ובוגרים. הניתוח מאפשר את הצמדת האוזניים לראש להשגת מראה צמוד וטבעי לשיפור תחושת הביטחון לילדים ובוגרים. בשונה מניתוחים פלסטיים רבים, ניתוח הצמדת אוזניים הוא אחד הניתוחים היחידים שאפשר לבצע החל  מגילאים צעירים ביותר, כאשר כיום מקובל לבצע ניתוחים אלו החל מגיל שש, הגיל הוא הושלמה צמיחת אפרכסות האוזניים החיצוניות.

כיצד מתבצע הניתוח:

ניתוח הצמדת אוזניים מבוצע בד"כ בהרדמה כללית בילדים או בהרדמה מקומית במבוגרים. הסיבה לאוזניים בולטות הוא מבנה הסחוס המחבר את אפרכסת האוזן לראש. במהלך הניתוח נוצר חתך נסתר בצד האחורי של האפרכסת, דרכו חושפים את הסחוס הבולט. באמצעות חיתוך ותפירה המנתח מעצב את האוזניים ומצמיד אותן אל הראש בחוטים פנימיים בלתי נספגים לקיבוע. לבסוף המנתח מבצע חבישה מיוחדת של האוזניים להשלמת תהליך העיצוב והקיבוע וזירוז תהליך הריפוי הטבעי.

אחרי הניתוח:

ניתוח הצמדת אוזניים דורש התאוששות קלה של מספר שעות. בנוסף מומלץ להימנע מפעילות גופנית מאומצת למשך כשבוע ולהימנע מכיפוף האוזניים לפנים למשך חודש נוסף.

למה אצלנו:

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי מנתחים פלסטיים בכירים שמאחוריהם מאות ניתוחי הצמדת אוזניים שנעשו בהצלחה. הניתוחים נעשים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאה מרשימה המותאמת לגופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.

 

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?