גינקומסטיה

גינקומסטיה – הקטנת חזה לגברים

חזה בעל מראה מלא או נשי אצל גברים, הנוצר מהתפתחות יתר של בלוטות החלב, עלול באופן טבעי ליצור מבוכה רבה, לפגוע בדימוי העצמי ובביטחון העצמי ולהוות מגבלה. מדובר בתופעה שכיחה המתרחשת עקב גורמים שונים, תורשתיים, בריאותיים, תזונתיים ועוד, ומטרידה כך מסתבר גברים רבים. במידה שסיבת הבעיה אינה הורמונלית (או שטיפול הורמונלי התגלה כבלתי יעיל) ניתן לפתור את בעיית החזה ה"נשי" אצל גברים בניתוח הקטנת חזה (גינקומסטיה בלעז), המספק תוצאות טובות ומחזיר במהירות את תחושת הגבריות לסובלים מהבעיה. מרפאת אקסלנס קליניק מעמידה התמחות ללא תחרות בתחום ניתוחי גינקומסטיה (הקטנת חזה לגברים), עם 3 כירורגים פלסטיים מובילים בארץ וניסיון מצטבר של מאות מטופלים מרוצים ועשרות שנות ניסיון.

באיזה גיל אפשר להתחיל:

ניתוח הקטנת חזה לגברים ניתן לבצע לאחר שהחזה הגיע לשיא צמיחתו, לגודלו וצורתו הסופיים, לרוב החל מגיל 17.

לקראת הניתוח:

על הרופא המנתח לבדוק את מצב החזה כדי להחליט על אופי הניתוח הדרוש. קיימות מספר פרוצדורות כירורגיות מתאימות הנבחרות לפי סוג הרקמה, שומניותה, מרקמה וגמישות העור באזור המנותח.

כיצד מתבצע הניתוח:

ניתוח הקטנת חזה מתבצע ברוב המקרים (למעט מקרים קלים ביותר) תחת הרדמה מלאה.

הניתוח עשוי לכלול תהליך של שאיבת שומן, הסרת בלוטת השד בשלמותה והסרת עודפי עור במקרים קשים במיוחד, הכל לפי מצבו האינדיבידואלי של המטופל.

אחרי הניתוח:

לאחר הניתוח המטופל נשאר לאשפוז של מספר שעות עד שהות של לילה אחד. לאחר מספר ימים ניתן לחזור לשגרה כאשר בשבועות הראשונים יש להשתמש בגופייה אלסטית מותאמת.

למה אצלנו:

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי ד"ר טל נחליאלי, מומחה לכירורגיה פלסטית, בעל שם בתחום ניתוחי החזה, גינקומסטיה, הקטנת חזה, הרמת חזה, הגדלת חזה. הניתוחים נעשים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאה מרשימה המותאמת לגופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צור עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לך את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?