הצרת הקפים

טיפולי הצרת היקפים כשמם כן הם, מטרתם לתת מענה לא פולשני לצמצום היקפים ולמיצוקם של אזורים בגוף, כהשלמה לדיאטה ופעילות גופנית, או כהליך פתיחה לעידוד הרזיה וחיטוב.

תחת מונח זה ניתן למצוא שלל הגדרות וסוגי טיפולים המתבססים על המסת שומן, שחרור נוזל בין תאי ברקמות התת-עוריות ופירוק צלוליט. בדרך כלל נעזרים בטיפולים אלה בשילוב טכנולוגיות וטכניקות טיפול, ביניהן לייזר, גלי רדיו (RF), יניקה ועיסוי מכניים, רטט, גירוי חשמלי ועוד.

האזורים המתאימים לטיפולי הצרת היקפים הם הסנטר, הירכיים, הזרועות, הישבן, המתניים העכוז והבטן ולמעשה כל חלק בגוף שבו עשויה להיות הצטברות שומנית.

להשגת התוצאות המשמעותיות ביותר, נהוג לעבור סדרה של 4-10 טיפולים במרווחים מדודים, בהתאם למאפייני הגוף, האזור המטופל והתגובה לטיפול. בסדרת טיפולים ניתן לצפות להצרה של בין 4-8 ס"מ בכל אזור מטופל.

בואי לעבור טיפולי הצרת היקפים ללא ניתוח במכשור המתקדם ביותר בעולם

אצלנו באקסלנס קליניק תוכלי לעבור מגוון סוגי טיפולים להצרת היקפים בשלל טכניקות בדוקות ומכשירים חדישים:

  • טכנולוגיה לטיפול בצלוליט ועודפי שומן בואקום ועיסוי. הטיפול מתבסס על שילוב של יניקה בואקום עם טכניקת עיסוי בפעימות וגלגול, פעולה שמעדנת את הצלוליט, מנקזת את מערכת הלימפה, מעוררת התחדשות שריר ומאיצה תהליכי החלמה של הגוף.
  • טכנולוגיה הנעזרת בלייזר לעידוד שריפת שומן. המכשיר ממקד קרני לייזר בעוצמה נמוכה באזורים שבהם מעוניינים לטפל ושולח סיגנל כימי שמתחיל את תהליך הפירוק בתאי השומן.
  • טכנולוגיה מתקדמת להצרת היקפים וצמצום צלוליט הגורמת לחימום תאי השומן ואת הרקמות העוטפות וכך מעודדת חידוש קולגן ואלסטין לשיפור אלסטיות העור והאצת תהליך פירוק השומן.

כל הטיפולים אינם פולשניים וללא כאבים (חלקם אפילו נעימים!) ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות בישראל ו ה-FDA.

מרפאתנו מתמחה בטיפולי הצרת היקפים בהתאמה אישית לצרכי המטופל. לרשותכם צוות מנוסה של 5 רופאים מומחים לעור ולכירורגיה פלסטית שיתאימו עבורכם את הטיפול המתאים לך ביותר בראייה הוליסטית כוללת ובשירות של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרו לנו במה תרצו לטפל ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?