מזותרפיה

כולן מדברות על מזותרפיה ולא קשה לנחש מדוע – זה פשוט פועל!

אמנם העקרונות המדעיים מאחורי המזותרפיה מוכרים כבר מעל למאה שנה, אך בשנים האחרונות טיפולים אלה למניעת ההשפעות האסתטיות של הזדקנות העור זוכים לתחייה מחודשת, בשילוב פיתוחים טכנולוגיים חדשים ותרכובות טיפוליות שלא היו קיימות בעבר, כגון החומצה ההיאלורונית.

למגוון טיפולי המזותרפיה מאפיין בסיסי משותף והוא החדרת חומרים לעומק העור ולרקמות, לשם העשרתם בלחות, בחומרי הזנה, בויטמינים ובמינרלים חיוניים ועוד.

פעולות אלה מתבצעות בצורה לא פולשנית, בין אם בעזרת מחטים זעירות או בטיפולים טכנולוגיים ללא מחט כלל (מזותרפיה ללא מחטים), אשר יוצרים עשרות תעלות מיקרוסקופיות במרווחים של מספר מילימטרים זו מזו, דרכן מוחדרים החומרים.

חומרים אלה, יחד עם התיעול שיוצר פציעה מבוקרת של הרקמות לעומקן, מעודדים התחדשות של העור, ייצור טבעי של קולגן ורקמות חיבור (אלסטין), הגברת זרימת דם לאזור ומזרזים החלמה – כך שהעור החדש צומח חלק, מוצק, נקי ורענן.

טיפולי המזותרפיה הוכחו ביעילותם לשיפור אלסטיות ונפח העור, ניקויו, סיוע לטשטוש סימני מתיחה וצלקות ממגון סוגים, לרבות פוסט אקנה, ואף כטיפול למניעת נשירה ועידוד צמיחת שיער. אנו באקסלנס קליניק תל אביב מציעים מגוון רחב של טיפולי מזותרפיה לנשים ולגברים, פעמים רבות בשילוב טיפול פנים או טיפולים משלימים.

בין הטיפולים הפופולאריים שלנו כלולים טיפולי מזו-רולר המבוססים על גלגלת, עליה מצטופפות עשרות מחטים זעירות באורך של בין 0.3-3.0 מ"מ. המחטים הייעודיות עוברות על האזור המטופל ומסייעות בהחדרת חומרים פעילים לעומק העור. פעולת הדיקור מעוררת את העור לייצור טבעי של קולגן ואלסטין ויחד עם החדרת חומרי ההזנה מתקבלות תוצאות מרשימות.

אם ברצונכם למצוא טיפול מהיר שיעזור להאט את קצב ההזדקנות של עורכם ואשר יכול להוריד שנים מהפנים ביעילות ובמהירות וללא ניתוח – טיפולי מזותרפיה עשויים להיות הפתרון המושלם בשבילך.

מרפאתנו מתמחה בטיפולי מזותרפיה בהתאמה אישית לצרכי המטופל. לרשותכם צוות מנוסה של 5 רופאים מומחים לעור ולכירורגיה פלסטית שיתאימו עבורכם את הטיפול המתאים לך ביותר בראייה הוליסטית כוללת ובשירות של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרו לנו במה תרצו לטפל ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?