פילינג

פילינג עמוק, פילינג כימי ופילינג לייזר – לעשות RESTART לעור הפנים!

ככל שחולפות השנים הולכת איכותו של עור הפנים שלנו ויורדת באופן טבעי. מעבר לתהליכים טבעיים של הזדקנות עור הפנים,  גורמים סביבתיים כגון חשיפה לשמש, תזונה לקויה, סטרס בבית או בעבודה, עישון, צריכת תרופות, נתונים גנטיים מולדים ועוד, משפיעים על עור הפנים שלנו וגורמים לו להיות יבש, מוכתם, מקומט, נטול ברק ובקיצור בעל מראה עייף וזקן.

מבין כל השיטות להצערת העור מעניק תהליך הפילינג העמוק את התוצאות הטובות והנראות ביותר לעין ומסוגל להעלים כתמי פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים, צלקות אקנה, נגעים וחטטים. מראה העור לאחר תהליך פילינג עמוק חוזר למעשה שנים רבות לאחור והעור הופך למוצק, חלק ומלא ברק. בפילינג עמוק מבוצע תהליך הקרוי RESURFACING, בו אנו מסירים הלכה למעשה את שכבת העור החיצונית באמצעים כימיים או בלייזר כדי "להציף" מתחת לשכבה הישנה והמוזנחת שכבת עור חדשה, טרייה ורעננה לחלוטין. ביצוע פילינג עמוק יוצר בעור תהליך מבוקר של כוויה ולכן רק רופא מוסמך לבצע את התהליך. רופא מוסמך הוא גם הסמכות היחידה כדי לקבוע האם נדרש פילינג עמוק או שניתן להסתפק בפילינג בינוני או שטחי בלבד. ההחלטה תלויה במצב העור, כמות הנזקים/נגעים שרוצים להעלים וכמובן מטרותיו ורצונותיו של המטופל.

פילינג כימי – בתהליך של פילינג כימי נעשה שימוש בחומצה הנמרחת בריכוז מדויק על עור הפנים. התמיסה החומצית חודרת לעומק העור, יוצרת כוויה מבוקרת ומביאה לפירוק של תאי העור, הסרה שלהם וחושפת שכבת עור חדשה מתחת לזו שהוסרה.

פילינג לייזר – בתהליך זה נעשה שימוש בקרני לייזר רבות עוצמה המסירות בתהליך אידוי (אבלציה) את תאי העור ומעודדות יצירה של קולגן ואלסטין. הטיפול נעשה בהרדמה למניעת כאבים ומצריך הימנעות מחשיפה לשמש לאחריו והקפדה על שימוש במסנן קרינה.

זמן התאוששות – טיפול פילינג עמוק ידוע כטיפול הדורש זמן התאוששות ראשוני של כשבוע כאשר לאחריו זמן התאוששות נוסף של עד כחודש בממוצע.

פילינג באקסלנס קליניק תל אביב:

מרפאתנו מתמחה בביצוע פילינג עמוק, פילינג לייזר ופילינג כימי וכן פילינג בינוני בגלי רדיו, הכל בהתאם לצרכים ולדרישות המטופל. לרשותכם צוות מנוסה של 5 רופאים מומחים לעור ולכירורגיה פלסטית שיתאימו עבורכם את הטיפול המתאים לך ביותר בראייה הוליסטית כוללת ובשירות של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר, ספרו לנו במה תרצו לטפל ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?