ניתוח מתיחת פנים

המומחים מאוחדים בדעתם כי ניתוח מתיחת פנים מספק את התוצאות המרשימות ביותר לטווח הארוך למטופלים המעוניינים בהצערה יסודית של מראה הפנים והצוואר. ניתוח מתיחת פנים וצוואר (נעשים פעמים רבות ביחד) נדרש כאשר העור באזור הפנים והצוואר הופך לרפוי ומדולדל, דבר המבגר מאוד את מראה המטופל/ת המקרין זקנה ועייפות. ניתוח מתיחת פנים מוצלח עשוי להחזיר את הגלגל שנים רבות לאחור (עד 15 שנים ויותר) ולשמור על מראה צעיר ורענן שנים רבות לאחריו. האזורים המשמעותיים ביותר בהן מושגת הצערה בניתוח הם הצוואר, קו הלסת והלחיים שמתיחתם מקרינה רעננות על כל הפנים.

כיצד מתבצע הניתוח:

ניתוח מתיחת פנים מתבצע תחת הרדמה מלאה.

החתכים מוסתרים באופן טבעי למראה בקו האוזן ובאזור החיבור לראש כך שתוך זמן קצר לאחר הניתוח אינם נראים כלל. במהלך הניתוח המנתח מפריד את רקמת העור מהרקמות והשרירים שמתחתיה והעור עובר מתיחה כלפי מעלה כאשר כל העור העודף מוסר מאזור הפנים והצוואר.

אחרי הניתוח:

לאחר הניתוח המטופל נשאר לאשפוז של לילה אחד. במשך כ-10 ימים בערך קיימת תחושת אי נוחות שהולכת ופוחתת ובנוסף קיימים סימנים כחולים ומעט בצקות ונפיחות כשלאחר מכן ניתן לחזור לשגרה.

למה אצלנו:

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי מנתחים פלסטיים בכירים שמאחוריהם מאות ניתוחי מתיחת פנים שנעשו בהצלחה. הניתוחים נעשים בסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ומבטיחים לך תוצאה מרשימה המותאמת לגופך ולמטרות שהצבת לעצמך, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-757-7051 או בטופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.

Copyright ©2022 Excellence-Clinic.co.il All Rights Reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?